Type | Topic | Character | Suitable for | Type:Markets – fair – Events for children | Topic:Folklore and social gatherings, Historical event | Character:Local | Suitable for:Holiday with children, Relaxing holiday |
---|
Historical market with programme.
When | Where | Admission |
---|---|---|
When Start: (Sat) 15. June End: (Sun) 16. June | WhereNáměstí Dr. E. Beneše square | Admissionnot specified |
More information here: www.trhyvliberci.cz |
Contact for the entity
– not available –SOBOTA
Náměstí Dr. E. Beneše
9:00 Zahájení jarmarku a otevření tržiště
9:15 Ambrosia – dobové tance
9:45 Slavnostní průvod městem
10:00 Příjezd císaře Rudolfa II. a předání listin zástupci města
10:30 Divadlo Krtek – divadélko pro děti
11:00 Musica Canora – dobová hudba
12:00 Manus Regis – výcvik císařských stráží
12:30 Divadlo bez střechy – Šaty dělají člověka
13:00 In Flamenus – Ozvěny Orientu
13:30 Divadlo KVELB – show chůdařů a kejklířů
14:00 Rudolfinská laboratoř
14:30 Ambrosia – dobové tance
15:00 Divadlo Divoloď – Červená Karkulka
16:00 Musica Canora – dobová hudba
16:30 Paul Merild – kouzelnické vystoupení
17:00 Divadlo bez střechy – Šaty dělají člověka
17:30 Manus Regis – výcvik císařských stráží
18:00 Zakončení 1. části dne
19:15 Fairy Dream – keltská/pohanská/renesanční hudba Minstrel Albert (Blackmore´s Night) & Ida Elena (Bare Infinity)
Večerní program:
21.00 Večerní pochodňový průvod
21:00 Musica Canora – dobová hudba
21:20 Ambrosia – dobový tanec
21:25 In Flamenus – ohňová show
21:30 Paul Merild – kouzelnický únik
21:40 Císař a Faust – show plná kouzel a ohně
Kostelní ulice
11:30 Briganti – pěší rytířský turnaj
15:30 Briganti – pěší rytířský turnaj
celý den Babinec – středověké hry pro děti (lov na kance, klání s Rolandem, aj)
Ulice 5. května
celý den jízdy na konících
Moskevská ulice
celý den jízdy v kočáře centrem města
NEDĚLE
Náměstí Dr. E. Beneše
9:00 Otevření tržiště
9:10 Ambrosia – dobové tance
9:30 Jarmila Enochová – Řemeslnická pohádka
10:00 Divadlo bez střechy – Šaty dělají člověka
10:30 In Flamenus – Hadi a šátky
11:00 Manus Regis – výcvik císařských stráží
12:00 Musica Canora – dobová hudba
12:30 Divadlo Divoloď – Perníková chaloupka
13:00 Rudolfinská laboratoř
13:30 Ambrosia – dobové tance
14:00 Divadlo KVELB – show chůdařů a kejklířů
14:30 Musica Canora – dobová hudba
15:00 Manus Regis – výcvik císařských stráží
16:00 Divadlo bez střechy – Šaty dělají člověka
16:30 In Flamenus – Ozvěny Orientu
17:00 Ukončení jarmarku – slavnostní odjezd Rudolfa II.
Kostelní ulice
11:30 Briganti – pěší rytířský turnaj
15:30 Briganti – pěší rytířský turnaj
celý den Babinec – středověké hry pro děti (lov na kance, klání s Rolandem aj)
Ulice 5. května
celý den jízdy na ponících
12:30 Sokolník – ukázka výcviku dravců
16:00 Sokolník – ukázka výcviku dravců
Moskevská ulice
celý den jízdy v kočáře centrem města
To vše zasazené do dobového trhu na kterém pohladíte své chuťové pohárky a uspokojíte své touhy po zajímavém rukodělném zboží.